Mimoriadna výzva - PHFL

PHFL

Priatelia športu - mimoriadna výzva

Šport a futbal výrazne vplýva na telesný vývin, na ovplyvňovanie a udržiavanie zdravia, na zvyšovanie zdatnosti a odolnosti. Samozrejme v neposlednom rade upevňuje morálne a vôľové kvality človeka.

Preto sa Športová hala Prokofievova, po 26 rokoch skúseností s organizovaním športových a spoločenských akcií, rozhodla založiť Petržalskú halovú futbalovú ligu - PHFL. Prokofievku poznajú od jasličkárov, cez študentov až po dôchodcov. V hale Prokofievka vyrástlo veľa športovcov, ktorí sú uznávaní u nás, ale aj za hranicami Slovenska.

Športová hala je pomerne malá, rodinná a útulná. Skladá sa z veľkej a malej sály s parketovým povrchom. Povrch je z dubového materiálu na trojvrstvovom silenblokovom podloží. Trojitá odpružená podlaha chráni kĺby, úpony a nezaťažuje pohybový aparát. Môžeme konštatovať, že v Bratislave nie je kvalitnejší povrch. Čo sa týka hygienického zázemia, je na vyhovujúcej úrovni. K dispozícii je 5 šatní, 12 sociálnych zariadení (WC), 18 spŕch a 145 skriniek. V prípade záujmu jednotlivých kolektívov, máme k dispozícií ešte ďalších 40 skriniek, ktoré môžu využiť na uskladnenie osobných vecí(lopty, rozlišovačky a pod.) po celý rok.

Pre našich športových priateľov, ich partnerov a detí je k dispozícii fitnes, v malej hale stolný tenis, bedminton a detské hry. Pre tých najmenších premietame kreslené filmy a rozprávky. Pri priaznivom počasí je k dispozícii detské ihrisko s hojdačkami, preliezkami a pieskoviskom. Pre staršie deti, ich súrodencov, rodičov je tu basketbalové, volejbalové aj badmintonové ihrisko. Volejbalové lopty a rakety zapožičiavame zdarma. Pri hrách bude o Vás postarané občerstvením. V ponuke máme kávu, čaj, rôzne druhy nealko nápojov, alebo niečo na hamku ako párky, klobásky, toasty, napolitánky a podobne.

A teraz už pár slov k futbalu - Petržalská halová futbalová liga - PHFL. Všetko bude záležať od dohody medzi kolektívami, ako sa dohodne väčšina z nich. Môžete sa tešiť na veľmi zaujímavé štartovné. Podľa našich prepočtov by sme sa mali zmestiť okolo 500 € na 1 tím.

Príklad: 10 tímov odohrá 18 kôl v základnej časti čiže 18 týždňov. Navrhujeme ešte nadstavbovú časť, ale zas záleží od dohody s mužstvami. Nepredpokladáme vyššie náklady ako 100 € na jeden tím. Čo sa týka poplatkov za registračky, žlté a červené karty, odklad zápasov a iné, zase bude vecou dohody medzi kolektívmi. Keď si prerátate, že jeden zápas Vás bude stáť cca 25 € tak to už sa oplatí. Veď v niektorých ligách zápas vychádza až nad 100 €!

Preto chceme osloviť podniky, štátne sektory, študentov, skupiny sídliskových futbalistov a všetkých, ktorí majú radi futbal, šport a pohyb, aby sa do našej futbalovej ligy prihlásili.

Štartovné sa dá platiť aj z 2% daní od zamestnancov. Kolektívy, ktoré pracujú dlhý a krátky týždeň môžu mať zápasy upravené zase dohodou. Všetky bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. číslach, ale najlepšie osobne v ŠH Prokofievova.

Športová hala Prokofievova č. 2, 851 01 Bratislava – Petržalka

Tel.: 0905 635 688, 0905 635 689

www.hala.rsulak.sk

www.rsulak.sk

hala.rsulak.sk